SP MAPY

 

Patříte-li mezi ty, kteří by si chtěli prodloužit herní zážitek nějakým tím neoficiálním rozšířením, tak právě zde najdete ke stažení všechny mapy určené pro singleplayer, tedy pro hru jednoho hráče. Bohužel jich mnoho nevzniklo, zato se ale mohou pochlubit celkem slušnou kvalitou.

 

Military Complex - Sektor A

Vydáno 28.10.2004

Vojenský komplex, jak by zněl český překlad, je mapa spíše menších rozměrů. Jedná se vlastně o výsledek testování mých schopností v editoru Chasera. Celá mapa se odehrává v opuštěném a tajemném podzemním komplexu. Konkrétní cíl tu žádný není, zkrátka jen projít z jednoho konce na druhý, přičemž vaším hlavním cílem je nalézt správnou cestu a přežit lehké souboje s nepřáteli.


Autor: Duke

Velikost: 2,98 Mb

[Stáhnout]

 

Stoka

Vydáno 18.3.2005

Narozdíl od předchozí mapy je Stoka již poměrně velký a rozsáhlý level s detailně vypracovaným prostředím, v němž máte za úkol vniknout do administrativní budovy průmyslové oblasti v Montack City a odcizit zde tajná data z kanceláře samotného ředitele. Cesta to však vůbec není snadná. Nejprve se musíte dostat přes čističku odpadních vod, následně projít ventilačními tunely a nakonec se probojovat přes obrovské haly slévárny.


Autor: Duke

Velikost: 14,3 Mb

[Stáhnout]

 

Longwoodov komplex

Vydáno 23.2.2006

Teto modifikace je výjimečná zejména tím, že vedle promyšleného designu a skvělé atmosféry obsahuje hned tři na sebe navazující levely. Vše se tu točí kolem tajného komplexu, kde Samuel Longwood, hlavní záporák celé hry, ukrývá jaderné zbraně. Vaším hlavním cílem je tyto zbraně najít, deaktivovat a pokud možno i zabít samotného Longwooda.


Autor: Giorgio

Velikost: 28,8 Mb

[Stáhnout]

 

Old Building

Vydáno 1.4.2007

Malá a nepříliš detailní mapka odehrávající se ve staré budově, kde budete neustále zápasit s všudypřítomnou tmou a hordami nepřátel. Na druhou stranu vás ale může na chvíli zabavit a prodloužit tak onen pomyslný zážitek ze hry, což je ostatně cílem každé z těchto map.


Autor: MortarMan

Velikost: 5,41 Mb

[Stáhnout]

 

Blues Brothers Mod

Vydáno 1.12.2009

Dvě mapky zkráceně zvané BBMod jsou sice nejmenší, ale o to více v nich vystřílíte nábojů. Pohybujete se zde po značně omezené ploše, kde je vaším úkolem ubránit se útočícím nepřátelům, kteří vás rozhodně nenechají jen tak oddechnout. Můžete si tak procvičit vaše rychlé reakce, schopnost krytí a přesnou střelbu, což se vám pak bude hodit zejména v multiplayeru.


Autor: Lumair

Velikost: 36,4 Mb

[Stáhnout]

 

Party Up In Here

Vydáno 24.10.2010

Tato mapka s netradičním názvem sice patří mezi ty menší, nicméně to vynahrazuje parádně navrženým prostředím a zejména zcela ojedinělou zápletkou. John Chaser tu totiž dostane za úkol připravit se na večerní párty, což mimo jiné zahrnuje úklid pokoje, nákup alkoholu a sehnání mnoha dalších věcí, jejichž získání nejenže není vůbec snadné, ale hlavně vám ho zkomplikují ozbrojení sousedé.


Autor: Lumair

Velikost: 13,6 Mb

[Stáhnout]

 

 

Copyright © chaser.cz 2011. Všechna práva vyhrazena.