MP MAPY

 

Jestli se počítáte mezi vášnivé hráče multiplayeru, pak možná oceníte následující sbírku různých map určených právě pro hru více hráčů. Těch vzniklo za dobu Chaserovi existence poměrně velké množství. Zde najdete hlavně výběr těch nejzdařilejších, které stojí za vyzkoušení.

 

Oficiální mappack

Vydáno 6.10.2003

Tento oficiální mappack vydaný samotnými autory Chasera vám do hry přidá pět nových multiplayerových map. Jedná se o mapy: Artic Siege (CTF), Bad Place (ST, DM, TDM, CTF), Night Shift (DM, TDM), Old Harbor (DM, TDM) a Old Hotel (ST, DM, TDM). Pozor, u posledních aktualizovaných verzí hry, které šly do prodeje, je už tento multiplayerový mappack součástí, takže se před instalací ujistěte, zda již tyto mapy ve hře nemáte!


Autor: Cauldron

Velikost: 49,8 Mb

[Stáhnout]

 

DoomMap mappack

Vydáno 4.12.2005

Finální verze mého mappacku, který vám do hry přidá šest zcela nových map. Několik z nich, jako je Pivovar, Metro nebo Strojírny jsou vytvořené podle reálných míst, která jsem pravidelně navštěvoval. Názvy jednotlivých map jsou: Forge (DM, TDM), Fort Nox (DM, TDM), Pivovar (DM, TDM). Strojírny (DM, TDM), Metro (DM, TDM) a Přehrada (ST, DM, TDM). Jedná se o aktualizovanou verzi, která by již neměla obsahovat chyby zapříčiňující v určitých situacích pády hry.


Autor: Duke

Velikost: 30 Mb

[Stáhnout]

 

Chaser mappack

Vydáno 5.1.2006

Tento neoficiální mappack, který je výsledkem usilovné práce Giorgia a Madeho, jednoho z původních designérů hry, přidává na výběr dalších šest nových map. Tentokrát se jedná konkrétně o mapy Echo (CTF), Fire Works (ST), Industrial Area Night (DM, TDM), Katakomby (DM, TDM), Niznevartovsk (DM, TDM, CTF) a Russian Base (DM, TDM, ST). Hlavní devizou tohoto mappacku je zejména různorodé prostředí a pěkné vizuální zpracování jednotlivých map.


Autor: Giorgio a Made

Velikost: 18,7 Mb

[Stáhnout]

 

Vineyard

Vydáno 18.7.2013

Vineyard je malá, ale velmi propracovaná mapa využívající spoustu nových textur, které jí dávají jedinečný vizuální styl a charakter. Mapu vytvořil již zkušený autor známý pod přezdívkou Lumair a dal si na své práci vskutku záležet. Jak název sám napovídá, podíváte se do jedné vinárny. Mapa je určena až pro šest hráčů a podporuje módy Deathmatch (DM) a Team Deathmatch (TDM).


Autor: Lumair

Velikost: 19,5 Mb

[Stáhnout]

 

 

Copyright © chaser.cz 2011. Všechna práva vyhrazena.