DEMOVERZE

 

Uvažujete-li o koupi plné verze Chasera, ale chcete si ho nejprve řádně vyzkoušet, pak tu právě pro vás jsou tyto dvě demoverze. Ty vám umožní zakusit, jaký herní zážitek nabízí singleplayerová i multiplayerová část hry.

 

Chaser singleplayer demo

Vydáno 9.5.2003

Singlepalyerová demoverze Chasera obsahuje všeho všudy čtyři levely. První je klasický tutoriál, který vás seznámí s ovládáním hry, další dva vás potom zavedou do Little Tokya a jeho podzemí, poslední level je pak animační scéna. Sám musím přiznat, že když jsem se prostřednictvím tohoto dema poprvé setkal s Chaserem, naprosto mě hra uchvátila. Autoři neomylně vybrali jedny z nejpropracovanějších levelů, v nichž ukazují kvality enginu CloakNT a tím i hry samotné. Depresivní prostředí za nočního lijáku uprostřed zničené čtvrti plné trosek navíc výtečně dokresluje vynikající hudba. Pokud jste tedy dosud neměli možnost se setkat s Chaserem a stále váháte nad pořízením plné hry, neváhejte a stáhněte si tuto demoverzi.


Autor: Cauldron

Velikost: 146 Mb

[Stáhnout]

 

Chaser multiplayer demo

Vydáno 10.9.2003

Zatímco v předchozí demoverzi si můžete vyzkoušet singleplayerovou část hry, v této si můžete pro změnu naplno vyzkoušet multiplayer a ověřit si, že i po této stránce slovenský Chaser nijak nezaostává za konkurencí. Pokud jste tedy nadšenci do hraní po síti proti skutečným protivníkům, jistě by vám toto demo, popřípadě celá hra, nemělo ujít, neboť Chaser se v multiplayeru může rovnat i takovým hrám, jako je například populární Counter Strike. Demoverze obsahuje dvě mapy, na nichž si můžete vyzkoušet klasický Deathmatch a Chaserovu specialitu zvanou Shock Troops, kde každý tým plní protichůdné úkoly.


Autor: Cauldron

Velikost: 142 Mb

[Stáhnout]

 

 

Copyright © chaser.cz 2011. Všechna práva vyhrazena.